RT9166-33GX
RichtekRichtek
RT9166-33GX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9166-33GX
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3
Foi de date: RT9166-33GX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT9166-33GX
Număr parc RT9166-33GX Producător Richtek
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4880 pcs Fișa cu date RT9166-33GX.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.23V @ 300mA (Typ) Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-89-3 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-243AA PSRR 55dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-89-3
Curent - Quiescent (Iq) 300µA Curent - ieșire 300mA
Caracteristici de control -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RT9166-33GXL
RT9166-33GXL
Producători: Richtek
Descriere: IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3