RT9080-33GJ5
RichtekRichtek
RT9080-33GJ5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9080-33GJ5
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LIN 3.3V 600MA TSOT23-5
Foi de date: RT9080-33GJ5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT9080-33GJ5
Număr parc RT9080-33GJ5 Producător Richtek
Descriere IC REG LIN 3.3V 600MA TSOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 476651 pcs Fișa cu date RT9080-33GJ5.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.53V @ 600mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 75dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 1028-1509-2
RT9080-33GJ5TR
RT9080-33GJ5TR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 600mA TSOT-23-5 Curent - Quiescent (Iq) 4µA
Curent - ieșire 600mA Caracteristici de control Enable