RT9078-12GJ5
RichtekRichtek
RT9078-12GJ5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9078-12GJ5
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LIN 1.2V 300MA TSOT23-5
Foi de date: RT9078-12GJ5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT9078-12GJ5
Număr parc RT9078-12GJ5 Producător Richtek
Descriere IC REG LIN 1.2V 300MA TSOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 139499 pcs Fișa cu date RT9078-12GJ5.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.57V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 75dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume RT9078-12GJ5DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 300mA TSOT-23-5 Curent - Quiescent (Iq) 4µA
Curent - ieșire 300mA Caracteristici de control Enable