RT9064-33GX
RichtekRichtek
RT9064-33GX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9064-33GX
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89-3
Foi de date: RT9064-33GX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT9064-33GX
Număr parc RT9064-33GX Producător Richtek
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 500991 pcs Fișa cu date RT9064-33GX.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1.5V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 14V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-89-3 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-243AA PSRR 60dB ~ 40dB (100Hz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 1028-1311-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA SOT-89-3 Curent - Quiescent (Iq) 4µA
Curent - ieșire 200mA Caracteristici de control -