RT9025-18GSP
RichtekRichtek
RT9025-18GSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9025-18GSP
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP
Foi de date: RT9025-18GSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT9025-18GSP
Număr parc RT9025-18GSP Producător Richtek
Descriere IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 295033 pcs Fișa cu date RT9025-18GSP.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.3V @ 2A Tensiune - ieșire (min / fix) 0.8V (1.8V)
Tensiune - ieșire (Max) 5.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOP-EP Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Tipul de ieșire Adjustable (Fixed) Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 1028-1008-2
RT902518GSP
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 0.8 V ~ 5 V 2A 8-SOP-EP Curent - Quiescent (Iq) 1.2mA
Curent - ieșire 2A Caracteristici de control Enable, Power Good