RT9013-32GQW
RichtekRichtek
RT9013-32GQW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9013-32GQW
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.2V 500MA 6WDFN
Foi de date: RT9013-32GQW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT9013-32GQW
Număr parc RT9013-32GQW Producător Richtek
Descriere IC REG LINEAR 3.2V 500MA 6WDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3586 pcs Fișa cu date RT9013-32GQW.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.4V @ 500mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-WDFN (2x2) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-WDFN Exposed Pad PSRR 50dB (10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 500mA 6-WDFN (2x2)
Curent - Quiescent (Iq) 50µA Curent - ieșire 500mA