RT2560Q-33GSP
RichtekRichtek
RT2560Q-33GSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT2560Q-33GSP
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOP
Foi de date: RT2560Q-33GSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
142500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT2560Q-33GSP
Număr parc RT2560Q-33GSP Producător Richtek
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 217087 pcs Fișa cu date RT2560Q-33GSP.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.55V @ 10mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 36V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOP Serie Automotive, AEC-Q100
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume RT2560Q-33GSPTR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SOP Curent - Quiescent (Iq) 5µA
Curent - ieșire 100mA Caracteristici de control -