EVB_RT9074-33GSP
RichtekRichtek
EVB_RT9074-33GSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVB_RT9074-33GSP
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului EVAL MODULE FOR RT9074-33GSP
Foi de date: 1.EVB_RT9074-33GSP.pdf2.EVB_RT9074-33GSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EVB_RT9074-33GSP
Număr parc EVB_RT9074-33GSP Producător Richtek
Descriere EVAL MODULE FOR RT9074-33GSP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2405 pcs Fișa cu date 1.EVB_RT9074-33GSP.pdf2.EVB_RT9074-33GSP.pdf
Tensiune - ieșire 3.3V Tensiune - intrare 4.5 V ~ 60 V
IC / Partea utilizată RT9074 Conținutul furnizat Board(s)
Serie - Tipul de regulator Positive Fixed
descriere detaliata RT9074 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Curent - ieșire 100mA