DS72011RB120FPV
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
Renesas Electronics America
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DS72011RB120FPV
Producator / Marca: Renesas Electronics America
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFQFP
Foi de date: DS72011RB120FPV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DS72011RB120FPV
Număr parc DS72011RB120FPV Producător Renesas Electronics America
Descriere IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3286 pcs Fișa cu date DS72011RB120FPV.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 176-LFQFP (24x24)
Viteză 120MHz Serie SuperH® SH7200
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice DMA, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 176-LQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 104 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata SH-2A SuperH® SH7200 Microcontroller IC 32-Bit 120MHz ROMless 176-LFQFP (24x24) Convertoare de date A/D 8x10b; D/A 2x8b