0026A0024-9X
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0026A0024-9X
Producator / Marca: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Descrierea produsului CABLE TWINAXIAL 26AWG 2500'
Foi de date: 0026A0024-9X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0026A0024-9X
Număr parc 0026A0024-9X Producător TE Connectivity Raychem Cable Protection
Descriere CABLE TWINAXIAL 26AWG 2500' Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37168 pcs Fișa cu date 0026A0024-9X.pdf
Voltaj 26 AWG VoP, viteza de propagare 90%
Rezistență la tracțiune 0.135" (3.43mm) ecranare 2500' (762.00m)
Tipul scutului 19 Strands / 38 AWG Material scut 0.047" (1.19mm)
Scutul acoperișului Copper, Tinned Serie -
Întoarcere pierdere Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) Alte nume 090695-000
Temperatura de Operare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 0026A0024-9X Impedanta 100 Ohm
Gen Twinaxial Caracteristici -
Descriere extinsă Twinaxial Cable 26 AWG 2500' (762.00m) 100 Ohm Material dielectric Copper Alloy, Silver Coated
Diametru dielectric Fluorinated Ethylene Propylene (FEP) Descriere CABLE TWINAXIAL 26AWG 2500'
Materialul de bază White Conductor Strand -
Materialul conductorului Braid Tip cablu -
Lungimea cablului 73
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: KK 156 HDR FRLK RTAN PEG 4POS
In stoc: 127875 pcs
Descarca: 0026660041.pdf
RFQ
0026A0664-9
0026A0664-9
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: COAX CABLE-DATA BUS
In stoc: 36653 pcs
Descarca: 0026A0664-9.pdf
RFQ
Descriere: KK 156 HDR FRLK RTAN PEG 5POS