RHS250P73BPZBE4981
Vishay Beyschlag
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RHS250P73BPZBE4981
Producator / Marca: Vishay Beyschlag
Descrierea produsului CAP CER 250PF
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 797 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 797 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RHS250P73BPZBE4981
Număr parc RHS250P73BPZBE4981 Producător Vishay Beyschlag
Descriere CAP CER 250PF Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 797 pcs Fișa cu date
Serie RHS Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RHS250P73BPZBE4981 Descriere extinsă Ceramic Capacitor
Descriere CAP CER 250PF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RHS250P73BPZBM5114
RHS250P73BPZBM5114
Producători: Vishay Beyschlag
Descriere: CAP CER 250PF
In stoc: 769 pcs
Descarca:
RFQ
RHS250P73BPZBF4962
RHS250P73BPZBF4962
Producători: Vishay Beyschlag
Descriere: CAP CER 250PF
In stoc: 362 pcs
Descarca:
RFQ
RHS25R
RHS25R
Producători: Ohmite
Descriere: POT 25 OHM 25W WIREWOUND LINEAR