RGP02-17E-M3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
RGP02-17E-M3/54 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RGP02-17E-M3/54
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului DIODE 0.5A 1700V 300NS DO-204AL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
11000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RGP02-17E-M3/54
Număr parc RGP02-17E-M3/54 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere DIODE 0.5A 1700V 300NS DO-204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 795213 pcs Fișa cu date
Voltaj - vârf înapoi (Max) Standard Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 500mA
Tensiune - Defalcare DO-204AL (DO-41) Serie -
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F 5pF @ 4V, 1MHz Polarizare DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de funcționare - Junction 300ns Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului RGP02-17E-M3/54
Descriere extinsă Diode Standard 1700V (1.7kV) 500mA Through Hole DO-204AL (DO-41) Configurarea diodelor 5µA @ 1700V
Descriere DIODE 0.5A 1700V 300NS DO-204AL Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.8V @ 100mA
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 1700V (1.7kV) Capacitate @ Vr, F -65°C ~ 175°C