ZULU2-M915
RF SolutionsRF Solutions
ZULU2-M915 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ZULU2-M915
Producator / Marca: RF Solutions
Descrierea produsului RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ZULU2-M915
Număr parc ZULU2-M915 Producător RF Solutions
Descriere RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3148 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 2.2 V ~ 3.6 V IC / Partea utilizată -
Serie Zulu Interfețe intermediare -
Sensibilitate -121dBm RF Familie / Standard General ISM < 1GHz
Protocol - Putere - Ieșire 20dBm
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
Alte nume ZULU-M915
ZULU-M915-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Modulare - Dimensiunea memoriei -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 915MHz
Rata de date 56kbps Curent - transmiterea 85mA
Curent - Primirea 18.5mA Tipul antenei -