RW2-483.3S/H3/B
RECOM PowerRECOM Power
RW2-483.3S/H3/B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW2-483.3S/H3/B
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Foi de date: RW2-483.3S/H3/B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
22 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RW2-483.3S/H3/B
Număr parc RW2-483.3S/H3/B Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4407 pcs Fișa cu date RW2-483.3S/H3/B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 72V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
Serie ECONOLINE RW2 Putere (Wați) 2W
ambalare Tube Pachet / Caz 16-DIP Module, 6 Leads
Alte nume 10013982
RW2483.3S/H3/B
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP Eficienţă 73%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 36V - 72V Input Curent - Ieșire (Max) 500mA