RW2-243.3S/H2/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RW2-243.3S/H2/SMD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW2-243.3S/H2/SMD
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Foi de date: RW2-243.3S/H2/SMD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RW2-243.3S/H2/SMD
Număr parc RW2-243.3S/H2/SMD Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5622 pcs Fișa cu date RW2-243.3S/H2/SMD.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 2kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.95" L x 0.57" W x 0.40" H (24.2mm x 14.5mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE RW2 Putere (Wați) 2W
ambalare Tube Pachet / Caz 16-SMD Module, 6 Leads
Alte nume 10013956
RW2243.3S/H2/SMD
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 70%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 500mA
Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RW2-243.3S
RW2-243.3S
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 2W