RPP30-4824D/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP30-4824D/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPP30-4824D/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-24V 30W
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile RPP30-4824D/N
Număr parc RPP30-4824D/N Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-24V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3236 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -24V
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm)
Serie POWERLINE+ RPP30 Putere (Wați) 30W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30900430
RPP304824D/N
Temperatura de Operare -45°C ~ 86°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 88.4%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 550mA, 550mA 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 550mA, 550mA