RPP30-243.3S/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP30-243.3S/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPP30-243.3S/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile RPP30-243.3S/N
Număr parc RPP30-243.3S/N Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5223 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm)
Serie POWERLINE+ RPP30 Putere (Wați) 30W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30900406
RPP30243.3S/N
Temperatura de Operare -45°C ~ 89°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 89.7%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 8.5A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 8.5A