RPMD60-2412SG/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD60-2412SG/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPMD60-2412SG/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 12V 60W
Foi de date: RPMD60-2412SG/N.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 554 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 554 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPMD60-2412SG/N
Număr parc RPMD60-2412SG/N Producător RECOM Power
Descriere DC/DC CONVERTER 12V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 554 pcs Fișa cu date RPMD60-2412SG/N.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Dimensiune / Dimensiune 4.92" L x 0.96" W x 2.27" H (125.0mm x 24.5mm x 57.6mm)
Serie POWERLINE Power Modules Putere (Wați) 60W
ambalare - Alte nume RPMD602412SG/N
Temperatura de Operare - Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare DIN Rail Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă - Curent - Ieșire (Max) 5A
Aprobări CE, LVD Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RPMD60-2412SG
RPMD60-2412SG
Producători: RECOM Power
Descriere: DC/DC CONVERTER 12V 60W