RPMD40-4812SGW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD40-4812SGW/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPMD40-4812SGW/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 12V 40W
Foi de date: RPMD40-4812SGW/N.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 693 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPMD40-4812SGW/N
Număr parc RPMD40-4812SGW/N Producător RECOM Power
Descriere DC/DC CONVERTER 12V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 693 pcs Fișa cu date RPMD40-4812SGW/N.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Dimensiune / Dimensiune 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Serie POWERLINE Power Modules Putere (Wați) 40W
ambalare - Alte nume RPMD404812SGW/N
Temperatura de Operare - Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare DIN Rail Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă - Curent - Ieșire (Max) 3.33A