RPMD30-483.3SE
RECOM PowerRECOM Power
RPMD30-483.3SE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPMD30-483.3SE
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 3.3V 30W
Foi de date: RPMD30-483.3SE.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 771 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 771 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPMD30-483.3SE
Număr parc RPMD30-483.3SE Producător RECOM Power
Descriere DC/DC CONVERTER 3.3V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 771 pcs Fișa cu date RPMD30-483.3SE.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Dimensiune / Dimensiune 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Serie POWERLINE Power Modules Putere (Wați) 30W
ambalare - Alte nume RPMD30483.3SE
Temperatura de Operare - Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare DIN Rail Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă - Curent - Ieșire (Max) 9.1A
Aprobări CE, LVD Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RPMD30-483.3SEW/N
RPMD30-483.3SEW/N
Producători: RECOM Power
Descriere: DC/DC CONVERTER 3.3V 30W