RPMD20-4805SFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD20-4805SFW/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPMD20-4805SFW/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 5V 20W
Foi de date: RPMD20-4805SFW/N.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 818 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPMD20-4805SFW/N
Număr parc RPMD20-4805SFW/N Producător RECOM Power
Descriere DC/DC CONVERTER 5V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 818 pcs Fișa cu date RPMD20-4805SFW/N.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Serie POWERLINE Power Modules Putere (Wați) 20W
ambalare Bulk Alte nume 30002430
RPMD204805SFW/N
Temperatura de Operare - Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă -
Curent - Ieșire (Max) 4A Aprobări CE
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RPMD20-4805SFW
RPMD20-4805SFW
Producători: RECOM Power
Descriere: DC/DC CONVERTER 5V 20W