RPM60-4815SG
RECOM PowerRECOM Power
RPM60-4815SG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPM60-4815SG
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 60W
Foi de date: RPM60-4815SG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 763 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 763 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPM60-4815SG
Număr parc RPM60-4815SG Producător RECOM Power
Descriere DC/DC CONVERTER 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 763 pcs Fișa cu date RPM60-4815SG.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 -
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Serie POWERLINE Power Modules Putere (Wați) 60W
ambalare Bulk Alte nume 30900303
RPM604815SG
Temperatura de Operare - Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă -
Curent - Ieșire (Max) - Aprobări -
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RPM6936
RPM6936
Producători: LAPIS Semiconductor
Descriere: RECEIVER REMOTE 36KHZ RSIP-A3
In stoc: 4630 pcs
Descarca:
RFQ
RPM60-4815SG/N
RPM60-4815SG/N
Producători: RECOM Power
Descriere: DC/DC CONVERTER 60W