RPM40-4815SG
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-4815SG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPM40-4815SG
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 40W
Foi de date: RPM40-4815SG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 902 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 902 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPM40-4815SG
Număr parc RPM40-4815SG Producător RECOM Power
Descriere DC/DC CONVERTER 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 902 pcs Fișa cu date RPM40-4815SG.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 -
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Serie POWERLINE Power Modules Putere (Wați) 40W
ambalare Bulk Alte nume 30900267
RPM404815SG
Temperatura de Operare - Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă -
Curent - Ieșire (Max) - Aprobări -
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RPM40-4815SGW/N
RPM40-4815SGW/N
Producători: RECOM Power
Descriere: DC/DC CONVERTER 40W
In stoc: 768 pcs
Descarca: RPM40-4815SGW/N.pdf
RFQ
RPM40-NIST
RPM40-NIST
Producători: FLIR
Descriere: TACHOMETER FOR ROTATING SYSTEMS
In stoc: 252 pcs
Descarca: RPM40-NIST.pdf
RFQ
RPM40-4815DGW/N
RPM40-4815DGW/N
Producători: RECOM Power
Descriere: DC/DC CONVERTER +/-15V 40W
In stoc: 785 pcs
Descarca: RPM40-4815DGW/N.pdf
RPM40-4815SGW
RPM40-4815SGW
Descriere: DC/DC CONVERTER 40W