RPM40-2405SG
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-2405SG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPM40-2405SG
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 40W
Foi de date: RPM40-2405SG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 867 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 867 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPM40-2405SG
Număr parc RPM40-2405SG Producător RECOM Power
Descriere DC/DC CONVERTER 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 867 pcs Fișa cu date RPM40-2405SG.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 -
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Serie POWERLINE Power Modules Putere (Wați) 40W