RPM30-4815DEW
RECOM PowerRECOM Power
RPM30-4815DEW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPM30-4815DEW
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER +/-15V 30W
Foi de date: RPM30-4815DEW.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 797 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 797 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPM30-4815DEW
Număr parc RPM30-4815DEW Producător RECOM Power
Descriere DC/DC CONVERTER +/-15V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 797 pcs Fișa cu date RPM30-4815DEW.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 -
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Serie POWERLINE Power Modules Putere (Wați) 30W
ambalare Bulk Alte nume 30900167
RPM304815DEW
Temperatura de Operare - Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă -
Curent - Ieșire (Max) - Aprobări -
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RPM30-4815DE
RPM30-4815DE
Producători: RECOM Power
Descriere: DC/DC CONVERTER +/-15V 30W