RPM30-2415DEW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPM30-2415DEW/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPM30-2415DEW/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER +/-15V 30W
Foi de date: RPM30-2415DEW/N.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 914 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPM30-2415DEW/N
Număr parc RPM30-2415DEW/N Producător RECOM Power
Descriere DC/DC CONVERTER +/-15V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 914 pcs Fișa cu date RPM30-2415DEW/N.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 -
Tensiune - Intrare (Min) 9.5V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Serie POWERLINE Power Modules Putere (Wați) 30W