RP40-4815DGW
RECOM PowerRECOM Power
RP40-4815DGW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP40-4815DGW
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Foi de date: RP40-4815DGW.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP40-4815DGW
Număr parc RP40-4815DGW Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1153 pcs Fișa cu date RP40-4815DGW.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -15V
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP40-GW Putere (Wați) 40W
ambalare Tube Pachet / Caz 8-DIP Module
Alte nume 30000934
RP404815DGW
Temperatura de Operare -40°C ~ 55°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.33A, 1.33A 18V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 1.33A, 1.33A
Caracteristici de control Enable, Active High Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP40-4815SFR/N-HC
RP40-4815SFR/N-HC
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 40W
In stoc: 825 pcs
Descarca: RP40-4815SFR/N-HC.pdf
RFQ
RP40-4815DGW/N-HC
RP40-4815DGW/N-HC
Producători: RECOM Power
In stoc: 1000 pcs
Descarca: RP40-4815DGW/N-HC.pdf
RFQ
RP40-4815DGW-HC
RP40-4815DGW-HC