RP40-2415SG-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2415SG-HC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP40-2415SG-HC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 40W
Foi de date: RP40-2415SG-HC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP40-2415SG-HC
Număr parc RP40-2415SG-HC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1108 pcs Fișa cu date RP40-2415SG-HC.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP40-G Putere (Wați) 40W
ambalare Tube Pachet / Caz 9-DIP Module
Alte nume 30002044
RP402415SGHC
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 89%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 2.67A