RP40-2412SFR/N
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2412SFR/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP40-2412SFR/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 40W
Foi de date: RP40-2412SFR/N.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 922 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
9 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP40-2412SFR/N
Număr parc RP40-2412SFR/N Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 922 pcs Fișa cu date RP40-2412SFR/N.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 1.6kV Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor 6-DIP Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP40-FR Putere (Wați) 40W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30004092 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 92%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.333A 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 3.333A