RP40-120512TG
RECOM PowerRECOM Power
RP40-120512TG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP40-120512TG
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V +/-12V 40W
Foi de date: RP40-120512TG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP40-120512TG
Număr parc RP40-120512TG Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V +/-12V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1047 pcs Fișa cu date RP40-120512TG.pdf
Tensiune - ieșire 3 -12V Tensiune - ieșire 2 12V
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP40-G Putere (Wați) 40W
ambalare Tube Pachet / Caz 9-DIP Module
Alte nume 30000924
RP40120512TG
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 3 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 6A, 400mA, 400mA 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 6A, 400mA, 400mA