RP30-2415DE
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2415DE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP30-2415DE
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Foi de date: RP30-2415DE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP30-2415DE
Număr parc RP30-2415DE Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1357 pcs Fișa cu date RP30-2415DE.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -15V
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP30-E Putere (Wați) 30W
ambalare Tube Pachet / Caz 8-DIP Module, 7 Leads
Alte nume 30000815
RP30-2415DE-ND
RP302415DE
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 88%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 1A, 1A
Caracteristici de control Enable, Active High Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP30-2412SFW/N
RP30-2412SFW/N
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 30W
In stoc: 1247 pcs
Descarca: RP30-2412SFW/N.pdf
RFQ
RP30-2412SFW
RP30-2412SFW
Producători: Recom Power
Descriere: CONV DC/DC 30W SGL 12V OUT
In stoc: 1081 pcs
Descarca: RP30-2412SFW.pdf
RFQ
RP30-2415DEW
RP30-2415DEW
Descriere: DC DC CONVERTER +/-15V 30W