RP30-2412SE-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2412SE-HC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP30-2412SE-HC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 30W
Foi de date: RP30-2412SE-HC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP30-2412SE-HC
Număr parc RP30-2412SE-HC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1104 pcs Fișa cu date RP30-2412SE-HC.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP30-E Putere (Wați) 30W
ambalare Tube Pachet / Caz 8-DIP Module, 7 Leads
Alte nume 30001886
RP302412SEHC
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 89%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 2.5A