RP30-2412DEW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2412DEW/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP30-2412DEW/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Foi de date: RP30-2412DEW/N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP30-2412DEW/N
Număr parc RP30-2412DEW/N Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1031 pcs Fișa cu date RP30-2412DEW/N.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 10V Tensiune - Intrare (Max) 40V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP30-EW Putere (Wați) 30W
ambalare Tube Pachet / Caz 8-DIP Module, 7 Leads
Alte nume 30001907
RP302412DEW/N
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 84%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 10V - 40V Input Curent - Ieșire (Max) 1.25A, 1.25A
Caracteristici de control Enable, Active Low Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP30-2412DF/N-HC
RP30-2412DF/N-HC
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-12V 30W
In stoc: 999 pcs
Descarca: RP30-2412DF/N-HC.pdf
RFQ
RP30-2412DFW
RP30-2412DFW
Producători: RECOM Power
In stoc: 1123 pcs
Descarca: RP30-2412DFW.pdf
RFQ
RP30-2412DEW
RP30-2412DEW