RP30-1205DF/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-1205DF/N-HC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP30-1205DF/N-HC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-5V 30W
Foi de date: RP30-1205DF/N-HC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP30-1205DF/N-HC
Număr parc RP30-1205DF/N-HC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-5V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1194 pcs Fișa cu date RP30-1205DF/N-HC.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -5V
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP30-F Putere (Wați) 30W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30001984
RP301205DF/NHC
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Eficienţă 87%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 3A, 3A 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 3A, 3A
Caracteristici de control Enable, Active Low Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP30-1205DF/N
RP30-1205DF/N
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-5V 30W