RP20-483.3SFR
RECOM PowerRECOM Power
RP20-483.3SFR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP20-483.3SFR
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Foi de date: RP20-483.3SFR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RP20-483.3SFR
Număr parc RP20-483.3SFR Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6467 pcs Fișa cu date RP20-483.3SFR.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP20-FR Putere (Wați) 20W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30003756 Temperatura de Operare -40°C ~ 79°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 85%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 18V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 4.5A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP20-483.3SFR-HC
RP20-483.3SFR-HC
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
In stoc: 5052 pcs
Descarca: RP20-483.3SFR-HC.pdf
RFQ
RP20-483.3SFR/N-HC
RP20-483.3SFR/N-HC
Producători: RECOM Power
In stoc: 1256 pcs
Descarca: RP20-483.3SFR/N-HC.pdf
RFQ
RP20-483.3SAW/P
RP20-483.3SAW/P
Descarca: RP20-483.3SAW/P.pdf
RP20-483.3SFR/P-HC
RP20-483.3SFR/P-HC
Descarca: RP20-483.3SFR/P-HC.pdf
RP20-483.3SAW/P-HC
RP20-483.3SAW/P-HC
Descarca: RP20-483.3SAW/P-HC.pdf
RP20-483.3SF
RP20-483.3SF
Descarca: RP20-483.3SF.pdf
RP20-483.3SFR/P
RP20-483.3SFR/P
Descarca: RP20-483.3SFR/P.pdf
RP20-483.3SFR/N
RP20-483.3SFR/N
Descarca: RP20-483.3SFR/N.pdf
RP20-483.3SFR/XC
RP20-483.3SFR/XC