RP20-4812DA/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4812DA/P-HC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP20-4812DA/P-HC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Foi de date: RP20-4812DA/P-HC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP20-4812DA/P-HC
Număr parc RP20-4812DA/P-HC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1359 pcs Fișa cu date RP20-4812DA/P-HC.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie POWERLINE RP20-A Putere (Wați) 20W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-SIP Module
Alte nume 30002268
RP204812DA/PHC
Temperatura de Operare -40°C ~ 90°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 89%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 833mA, 833mA