RP20-243.3SFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP20-243.3SFW/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP20-243.3SFW/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Foi de date: RP20-243.3SFW/N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
9 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP20-243.3SFW/N
Număr parc RP20-243.3SFW/N Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1452 pcs Fișa cu date RP20-243.3SFW/N.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP20-FW Putere (Wați) 20W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30001870
RP20243.3SFW/N
Temperatura de Operare -40°C ~ 63°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eficienţă 84%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5.5A 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 5.5A