RP20-2412SAW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2412SAW/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP20-2412SAW/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 20W
Foi de date: RP20-2412SAW/N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP20-2412SAW/N
Număr parc RP20-2412SAW/N Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1317 pcs Fișa cu date RP20-2412SAW/N.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie POWERLINE RP20-AW Putere (Wați) 20W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-SIP Module
Alte nume 30002292
RP202412SAW/N
Temperatura de Operare -40°C ~ 90°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 89%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 1.67A
Caracteristici de control Enable, Active Low Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP20-2412SA/P-HC
RP20-2412SA/P-HC
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 20W
In stoc: 1300 pcs
Descarca: RP20-2412SA/P-HC.pdf
RFQ
RP20-2412SAW/N-HC
RP20-2412SAW/N-HC
Producători: RECOM Power