RP20-2405SF/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2405SF/N-HC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP20-2405SF/N-HC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 20W
Foi de date: RP20-2405SF/N-HC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RP20-2405SF/N-HC
Număr parc RP20-2405SF/N-HC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1465 pcs Fișa cu date RP20-2405SF/N-HC.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP20-F Putere (Wați) 20W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30001788
RP202405SF/NHC
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eficienţă 89%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 4A
Caracteristici de control Enable, Active Low Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP20-2405SAW/P
RP20-2405SAW/P
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 20W
In stoc: 1413 pcs
Descarca: RP20-2405SAW/P.pdf
RFQ
RP20-2405SAW/N-HC
RP20-2405SAW/N-HC
Producători: RECOM Power
In stoc: 1436 pcs
Descarca: RP20-2405SAW/N-HC.pdf
RFQ
RP20-2405SF/N
RP20-2405SF/N