RP15-483.3SF-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-483.3SF-HC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP15-483.3SF-HC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Foi de date: RP15-483.3SF-HC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RP15-483.3SF-HC
Număr parc RP15-483.3SF-HC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1748 pcs Fișa cu date RP15-483.3SF-HC.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP15-F Putere (Wați) 15W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30001701
RP15483.3SFHC
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, OVP, SCP Eficienţă 81%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 4A