RP15-2415SA/N
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2415SA/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP15-2415SA/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 15W
Foi de date: RP15-2415SA/N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP15-2415SA/N
Număr parc RP15-2415SA/N Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1556 pcs Fișa cu date RP15-2415SA/N.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie POWERLINE RP15-A Putere (Wați) 15W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module, 4 Leads
Alte nume 30001450
RP152415SA/N
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eficienţă 88%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 1A