RP15-2415DAW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2415DAW/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP15-2415DAW/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Foi de date: RP15-2415DAW/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP15-2415DAW/P
Număr parc RP15-2415DAW/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1735 pcs Fișa cu date RP15-2415DAW/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -15V
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie POWERLINE RP15-AW Putere (Wați) 15W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30001554
RP152415DAW/P
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eficienţă 88%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 500mA, 500mA