RP15-2412SFW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2412SFW/P-HC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP15-2412SFW/P-HC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 15W
Foi de date: RP15-2412SFW/P-HC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP15-2412SFW/P-HC
Număr parc RP15-2412SFW/P-HC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1695 pcs Fișa cu date RP15-2412SFW/P-HC.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP15-FW Putere (Wați) 15W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30001749
RP152412SFW/PHC
Temperatura de Operare -40°C ~ 75°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eficienţă 85%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 1.25A