RP15-1215SF/P
RECOM PowerRECOM Power
RP15-1215SF/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP15-1215SF/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 15W
Foi de date: RP15-1215SF/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
9 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP15-1215SF/P
Număr parc RP15-1215SF/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1506 pcs Fișa cu date RP15-1215SF/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP15-F Putere (Wați) 15W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30001688
RP151215SF/P
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 1A
Caracteristici de control Enable, Active High Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP15-1215SF/P-HC
RP15-1215SF/P-HC
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 15W