RP12-4812SA/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RP12-4812SA/SMD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP12-4812SA/SMD
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 12W
Foi de date: RP12-4812SA/SMD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
7 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP12-4812SA/SMD
Număr parc RP12-4812SA/SMD Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 12W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1823 pcs Fișa cu date RP12-4812SA/SMD.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm)
Serie POWERLINE RP12-A Putere (Wați) 12W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-SMD Module, 18 Leads
Alte nume 30001423
RP124812SA/SMD
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eficienţă 87%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 1A