RP10-4812SA/N
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4812SA/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP10-4812SA/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 10W
Foi de date: RP10-4812SA/N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP10-4812SA/N
Număr parc RP10-4812SA/N Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1865 pcs Fișa cu date RP10-4812SA/N.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie POWERLINE RP10-A Putere (Wați) 10W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30003913 Temperatura de Operare -40°C ~ 80°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 90%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 830mA