RP10-243.3SE/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-243.3SE/P-HC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP10-243.3SE/P-HC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Foi de date: RP10-243.3SE/P-HC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RP10-243.3SE/P-HC
Număr parc RP10-243.3SE/P-HC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2027 pcs Fișa cu date RP10-243.3SE/P-HC.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP10-E Putere (Wați) 10W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30001248
RP10243.3SE/PHC
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eficienţă 80%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 2A