RP10-2415DEW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP10-2415DEW/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP10-2415DEW/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Foi de date: RP10-2415DEW/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
9 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP10-2415DEW/P
Număr parc RP10-2415DEW/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1902 pcs Fișa cu date RP10-2415DEW/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -15V
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP10-EW Putere (Wați) 10W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30001317
RP102415DEW/P
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eficienţă 80%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 333mA, 333mA