RP-243.3S/P/X2
RECOM PowerRECOM Power
RP-243.3S/P/X2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP-243.3S/P/X2
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Foi de date: RP-243.3S/P/X2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP-243.3S/P/X2
Număr parc RP-243.3S/P/X2 Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7478 pcs Fișa cu date RP-243.3S/P/X2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 5.2kV
Tensiune - Intrare (Min) 21.6V Tensiune - Intrare (Max) 26.4V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE RP Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 7-SIP Module, 4 Leads
Alte nume 10016168
RP243.3S/P/X2
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP Eficienţă 70%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 21.6V - 26.4V Input Curent - Ieșire (Max) 303mA