RP-093.3D/P
RECOM PowerRECOM Power
RP-093.3D/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP-093.3D/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Foi de date: RP-093.3D/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP-093.3D/P
Număr parc RP-093.3D/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6694 pcs Fișa cu date RP-093.3D/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -3.3V
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 5.2kV
Tensiune - Intrare (Min) 8.1V Tensiune - Intrare (Max) 9.9V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE RP Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 7-SIP Module, 5 Leads
Alte nume 10011896
RP093.3D/P
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP Eficienţă 70%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 8.1V - 9.9V Input Curent - Ieșire (Max) 152mA, 152mA